20 listopada 2021

Zajęcia dodatkowe w tym tygodniu:

• Zajęcia z eksperymentów w grupie Jeżyki   : Dzieci sprawdzały jak działa woda słona, słodka i bez dodatków na twardość ziemniaka.
  • Zajęcia ze smykomultisensoryki w grupie Sówki: Dzieci wykorzystały butelki napełnione wodą jako ciężar do ćwiczeń- świetnie stymuluje propriocepcję i równowagę, były również zabawy - masażyki, dzieci wyrabiały kulki do kąpieli "Tutti - Frutti".
  • Na zajęciach z Rękodzieła Sówki wykonały „Jesienne grzyby”.
  • Zajęcia z kodowania: Na zajęciach z kodowania Jeżyki wykonały ćwiczenie ,,ułóż tak jak ja". Sówki układały rytmy według podanego wzoru.
  • Zajęcia muzyczno - rytmiczne z gitarą
  • Zabawy z językiem rosyjskim
  • Zabawy sztuką: Interpretacja obrazu ,,Posłaniec jesieni" Paula Klee w wykonaniu dzieci z grupy Sówki.
  • Edukacja przez Ruch: Dzieci ćwiczyły umiejętność kreślenia linii i kół zgodnie z linią melodyczną oraz motorykę dużą.